!!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!!

Grupa Karkonoska GOPR

Egzamin kandydacki do Grupy Karkonoskiej GOPR

2017-02-07

Egzamin kandydacki

Grupa Regionalna GOPR Grupa Karkonoska informuję że w dniu 25 marca 2017r. odbędzie się egzamin na stopień Kandydata do Grupy Karkonoskiej GOPR.

Egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00 w Karpaczu w stacji ratunkowej GK GOPR Bacówka, przy dolnej stacji kolei linowej na Kopę. Egzamin będzie się składał z dwóch części:
(miejsce może ulec zmianie ze względu na warunki śniegowe)


1. Jazda na nartach oraz test sprawnościowy Coopera.

2. Historia ratownictwa górskiego w Polsce oraz topografia gór Polski ze szczególnym uwzględnieniem terenu działania Grupy Karkonoskiej GOPR.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać sprawny sprzęt narciarski oraz kask ochronny z atestem do jazdy na nartach. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w egzaminie narciarskim (nie dotyczy osób które złożyły zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania obowiązków na stanowisku ratownik górski).

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w egzaminie do 20.03.2017r.

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej