!!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!!

Grupa Karkonoska GOPR

Międzynarodowy Souteż Horskiej Służby Karkonosze 2011.

2011-03-30

W dniach od 30.03 do 02.04.2011 r. odbył się XXXIV Memoriał Jana Messnera i Štefana Spusty.
Zawody odbywały się w Szpindlerowym Młynie w rejonie kompleksu narciarskiego Medviedin. W pierwszym dniu zawodnicy startujący w dwuosobowych zespołach mieli do pokonania trasę o długości 19 km i 1520 m przewyższenia. Podczas tego dystansu były rozegrane dwa odcinki specjalne, podbieg na czas oraz slalom gigant. Drugiego dnia zawód odbywały się konkurencje zjazdowe w tym slalom z akią, trasa zjazdu liczyła 38 bramek.
Na starcie stanęło 30 zespołów z Czech, Polski i Słowacji. Grupa Karkonoska była reprezentowana przez dwa zespoły:
Jacek Kieżuń, Romek Gąsior I-dzień 22 miejsce, II-dzień 1-miejsce, klasyfikacja generalna 20 lokata.
Sławek Czubak, Andrzej Sokołowski I-dzień 2 miejsce, II-dzień 5 miejsce, klasyfikacja generalna 2 lokata.
Rywalizacja przebiegła w przyjaznej atmosferze.

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji