!!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!!

Grupa Karkonoska GOPR

XX Memoriał Jana Zapletala.

2011-03-19

W dniu 19.03.2011 r. w rejonie Szpindlerowego Młyna odbył się finał pucharu Czech w narciarstwie wysokogórskim. Zawody miały jednocześnie rangę Mistrzostw Czech oraz Pucharu Europy-środkowej. Ze względu na kiepskie warunki śniegowe trasa w większości została poprowadzona po nartostradach w rejonie Medvedina, pomimo tego zawodnicy mieli do pokonania dystans 20 km oraz 1850 m przewyższenia.
Grupa Karkonoska była reprezentowana przez trójkę naszych ratowników: S. Czubaka 9 miejsce, K. Kozieja 26 miejsce oraz Ł.Eysmont który z powodu problemów technicznych nie ukończył zawodów. W końcowej klasyfikacji Pucharu Europy-środkowej S. Czubak zajął 9 miejsce.

Opracował: S. Czubak

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji