!!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!!

Grupa Karkonoska GOPR

Zawody im. Antoniego Rychel marzec 2011

2011-03-12

X ZAWODY GK GOPR W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM
im ANTONIEGO RYCHEL
HALA SZRENICKA 12.03.2011

W Sobotę 12.03.11 odbyły się zawody w narciarstwie zjazdowym. Były to już X zawody organizowane przez Grupę Karkonoską GOPR, od dwóch lat noszą imię zmarłego już, byłego naczelnika naszej grupy Antoniego Rychel.
Wystartowało 17 załóg: 2 załogi z KPN, 1 załoga z Policji, 3 załogi ze SG, 1 załoga mieszana GOPR / SG i 9 załóg z GOPR
Slalom ustawiono na Trasie Zjazdowej FIS (na ścianie) i rozegrano 2 konkurencje zespołowe: zjazd indywidualny i zjazd z Akią ( aluminiowe sanie do transportu poszkodowanych). Suma łączna 3 czasów - czas przejazdu pierwszego załoganta, czas przejazdu drugiego załoganta i czas przejazdu z Akią dały końcowy wynik.
W grupie Juniorów wygrał zespół M Lipczyński, Ł Eysymont z łącznym czasem 02.34.37, drugie miejsce zajęli koledzy ratownicy z Grupy Wałbrzysko - Kłodzkiej Darek Roman i Paweł Łukaszewicz z czasem 02.39.00, miejsce trzecie zajęli R Jęcek, P Kurek z czasem 02.48.65.
W grupie Seniorów pierwsze miejsce zdobyli M Abramowicz, Z Bogaczyk z czasem 03.31.88, drugie miejsce M Barzak, W Jurdyga z czasem 03.33.52, trzecie miejsce M Przeworski, A Mędraś z czasem 04.02.78.
Organizatorzy pragną podziękować sponsorom: POLARTEC, WARMPEACE, SCHRONISKO NA HALI SZRENICKIEJ, RAFA - SPORT, DW MARYSIEŃKA, BAR TRAMP, jak również naszym partnerom LIPA-SKI, SUDETY LIFT i wszystkim którzy pomagali w organizacji zawodów.

Artur Ludwig

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej