!!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!! KARKONOSKI PARK NARODOWY ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA !!! UWAGA !!!

Grupa Karkonoska GOPR

Egzamin kandydacki do Grupy Karkonoskiej GOPR

2014-12-18

Egzamin do Grupy karkonoskiej GOPR

Grupa Regionalna GOPR Grupa Karkonoska informuje że w dniu 10 stycznia 2014r. odbędzie się egzamin na stopień Kandydata do Grupy Karkonoskiej GOPR.

Egzamin rozpocznie się o godzinie 9.00 w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Ze względu na warunki śniegowe miejsce zostanie podane w późniejszym terminie.

Egzamin będzie się składał z dwóch części:
- jazda na nartach oraz test sprawnościowy Coopera,
- historia ratownictwa górskiego w Polsce oraz topografia gór Polski ze szczególnym uwzględnieniem terenu działania Grupy Karkonoskiej GOPR.


Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać sprawny sprzęt narciarski oraz kask ochronny z atestem do jazdy na nartach. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w egzaminie narciarskim*

*(nie dotyczy osób które złożyły zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania obowiązków na stanowisku ratownik górski).

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej