UWAGA!!!NA ŚNIEŻCE W POROZUMIENIU Z CZESKIM KNAP ZAMONTOWANO SIATKI OGRANICZAJĄCE WSTĘP NA TERENY ZIELONE W CELU OCHRONY ROŚLINNOŚCI.ZAMONTOWANO DODATKOWE ŁAWKI.SIATKI POZOSTANĄ PRZEZ CAŁY OKRES WAKACYJNY.UWAGA!!!NA ŚNIEŻCE W POROZUMIENIU Z CZESKIM KNAP ZAMONTOWANO SIATKI OGRANICZAJĄCE WSTĘP NA TERENY ZIELONE W CELU OCHRONY ROŚLINNOŚCI.ZAMONTOWANO DODATKOWE ŁAWKI.SIATKI POZOSTANĄ PRZEZ CAŁY OKRES WAKACYJNY.

Grupa Karkonoska GOPR

Podsumowanie jesieni 2011

2011-11-21

       Początek października był dość pochmurny jednak koniec miesiąca i prawie cały listopad pogada była słoneczna. Mimo to w górach zanotowaliśmy 16 akcji i interwencji ratowniczych. Były to wypadki na szlakach turystycznych oraz w niektórych przypadkach zasłabnięcia po które zespoły ratowników górskich wyjeżdżały do schronisk turystycznych. Tak pogodnego listopada nie obserwowaliśmy w Karkonoszach od dawna. Ruch turystyczny w miesiącach jesiennych był średni. Ratownicy mogli spokojnie przygotować się do zimy.

Olaf Grębowicz

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej