UWAGA!!!NA ŚNIEŻCE W POROZUMIENIU Z CZESKIM KNAP ZAMONTOWANO SIATKI OGRANICZAJĄCE WSTĘP NA TERENY ZIELONE W CELU OCHRONY ROŚLINNOŚCI.ZAMONTOWANO DODATKOWE ŁAWKI.SIATKI POZOSTANĄ PRZEZ CAŁY OKRES WAKACYJNY.UWAGA!!!NA ŚNIEŻCE W POROZUMIENIU Z CZESKIM KNAP ZAMONTOWANO SIATKI OGRANICZAJĄCE WSTĘP NA TERENY ZIELONE W CELU OCHRONY ROŚLINNOŚCI.ZAMONTOWANO DODATKOWE ŁAWKI.SIATKI POZOSTANĄ PRZEZ CAŁY OKRES WAKACYJNY.

Grupa Karkonoska GOPR

Akcja w Sowiej Dolinie

2011-09-03

            02 Września o godzinie 16.00 ratownik dyżurny przyjął zgłoszenie o 29 letniej turystce z Warszawy, która schodząc stromym śliskim szlakiem w Sowiej Dolinie upadła doznając urazu stawu skokowego. W rejon działania udało się trzech ratowników, którzy po dojściu do miejsca zdarzenia zaopatrzyli i usztywnili nogę poszkodowanej. Dalej kontuzjowana turystka została zapakowana w nosze i zniesiona do miejsca gdzie mógł podjechać pojazd ratowniczy GK GOPR. Poszkodowana o godzinie 18.00 została przekazana załodze karetki pogotowia ratunkowego z Jeleniej Góry.

Jacek Kieżuń

Działalność GK GOPR jest współfinansowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Ta witryna używa plików cookie, tzw. "ciasteczek", w celu prowadzenia anonimowych statystyk wizyt użytkowników. Więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej